GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

13.10.2026 19:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6600.476601.47-0.18%
GUMUSGümüş Gram94.0994.17-1.55%
Ons AltınOns Altın00-0.30%
Has AltınHas Altın6567.476568.46-0.18%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10547.4110788.420.03%
YARIMALTINYarım Altın21028.8921576.830.03%
TAMALTINTam Altın42189.6343021.700.03%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını43726.0044389.000.02%
ATAALTINAta Altın43508.0544605.320.03%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3757.513761.100.03%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4812.254816.850.03%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6012.026017.760.03%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın105474.06107158.340.03%
BESLIALTINBeşli Altın213584.98217747.860.03%
GREMSEALTINGremse Altın105474.06107884.170.03%
RESATALTINReşat Altın43508.0544605.320.03%
HAMITALTINHamit Altın43508.0544605.320.03%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

adiyamanda-saganak-araclar-suya-gomuldu-caddeleri-su-basti-gdkq.jpg

Adıyaman’da sağanak; araçlar suya gömüldü, caddeleri su bastı

okan-buruk-acikladi-barcelona-macinda-yok-qdfi.jpg

Okan Buruk açıkladı: Barcelona maçında yok!

turkiyedeki-havalimanlarinda-193-milyon-yolcu-tasindi-sehh.jpg

Türkiye’deki havalimanlarında 193 milyon yolcu taşındı

hackerlarin-yeni-hedefi-gida-ve-tedarik-firmalari-xn52.jpg

Hackerların yeni hedefi, gıda ve tedarik firmaları

uefa-sampiyonlar-ligi-aston-villa-fenerbahce-maci-ne-zaman-saat-kacta-ve-hangi-kanalda-6snk.jpg

Aston Villa-Fenerbahçe maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

aof-kayit-yenileme-tarihleri-aof-kayit-yenileme-ve-ders-secimi-nasil-yapilir-8hnb.jpg

AÖF kayıt yenileme ve ders seçimi nasıl yapılır?

avcilarda-el-freni-cekilmeyen-beton-pompasi-dehset-sacti-7-arac-hasar-aldi-lsws.jpg

Avcılar’da el freni çekilmeyen beton pompası dehşet saçtı: 7 araç hasar aldı

aston-villa-fenerbahce-macini-yonetecek-hakem-belli-oldu-6ywl.jpg

Aston Villa-Fenerbahçe maçını yönetecek hakem belli oldu

selcuk-yontemden-kim-milyoner-olmak-ister-itirafi-ne-yaptigini-ilk-kez-anlatti-kasp.jpg

Ne yaptığını ilk kez anlattı

avatar-evreni-genisliyor-avatar-kuruk-wave-of-chaos-duyuruldu-7isa.jpg

Avatar evreni genişliyor: Avatar Kuruk: Wave of Chaos duyuruldu

WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com